Jaar     Prijs Juryprijs Publieksprijs Persoonlijkheidsprijs
2017 NH Jan Beuving
Poe Theo Maassen
LCF De Hygiena’s Felix Heezemans
AKF Lonneke Dort Daniëlle Schel
ASCF Bugra Gedik Bugra Gedik
GZCF Sanneke van der Meulen Daan van der Hoeven
LWCF Daan van der Hoeven H.H.H. Overdijk & Kola
UCF Hella de Boer Hella de Boer Anouk Kragtwijk
UKF Sanne Schuhmacher Sanne Schuhmacher Ineke de Jong
2016 NH Tim Fransen
Poe NUHR
Cam Pieter Verelst Alex Ploeg
LCF Martijn Kardol Martijn Kardol
AKF Stefano Keizers De Fransse Eijkel
GSCF Selma Visscher Andries Tunru Benjamin van der Velden
ASCF Andries Tunru Andries Tunru
GZCF Benjamin van der Velden Hassan El Rahaui
GZCF Benjamin van der Velden Hassan El Rahaui
PCF Krouwels en Brouwer
UCF Blafwaf Bonusmateriaal
Aanmoedigingspijs: Lotte Hondebrink
UKF Les Tigresses Rouges Emma Lou Gewoon Guusje
Aanmoedigingspijs: Mel@anie
BAP Jenny Arean
SASS Jan Beuving
SASS Kirsten van Teijn
2015 NH De Partizanen
Poe André Manuel
Cam Anne Neuteboom Anne Neuteboom
LCF Thijs van de Meeberg Thijs van de Meeberg
AKF Tjeerd Gerritsen Tjeerd Gerritsen
GSCF Martijn Kardol Martijn Kardol Martijn Kardol
ASCF Tobi Kooiman Victor Luis van Es
CCC Marco Lopes Oscar Arnold
CS Domien Vloeberghs Daan van der Hoeven
CCA Jens Dendoncker Jens Dendoncker
GZCF Roovers en Van Leeuwen Mark Waumans
LWCF Kevin van Kalkeren Jerûn Dreves
SCF Chris Verlaan Chris Verlaan
UCF Andrea Noske Isabel Nolte
UKF Dan Tien in de Lucht Dan Tien in de Lucht Esther Nica Sassen
Aanmoedigingspijs: Rosalie Fleuren
SASG Oeloek
SASS Peter van Rooijen
2014 NH Emilio Guzman
Poe Erik van Muiswinkel
Cam Oldenosborn Kiki Schippers Kiki Schippers
LCF Tim Fransen Tim Fransen
AKF Flip Noorman Matroesjka
GSCF Pieter Verelst De Blonde Jongens en Tim Pieter Verelst
ASCF Philip de Leeuwe Philip de Leeuwe
Cab Raymon Rodenburg
CS Said el Hassnaoui Drizay
CCA Lukas Lelie Lukas Lelie
GZCF Anne Neuteboom Martijn Kardol
HCF Ivan Novakovic Ivan Novakovic Juliën Kavish Lubeek
LWCF Kitty Goemaat
PCF José Schuringa
SCF Loes en Die Kleine Loes en Die Kleine
UCF Paul Schoolderman Claas & Koek Frédérique Arnold
UKF Marjolein de Graaff J*A*F*T*
Aanmoedigingspijs: Giovanni Antoni
SASG De Partizanen
SASS Jasper van Kuijk
2013 NH Louise Korthals
Poe Wim Helsen
Cam Patrick Laureij Patrick Laureij
LCF De Partizanen De Partizanen
AKF Yentl en De Boer Yentl en De Boer
GSCF Kirsten van Teijn Kirsten van Teijn Kirsten van Teijn
ASCF Evelien van den Bergh Kasper van der Laan
CS Emiel van der Logt Emiel van der Logt
CCA Eric van der Woude Eric van der Woude
GZCF Kirsten van Teijn Kirsten van Teijn
HCF Steven Brunswijk Steven Brunswijk Daveson Ignatia
LWCF Fabian Franciscus
PCF Ann Helena Kenis
UCF Carlo Kip Janneke Jager Ann Helena Kenis
UKF Nele Mennes 2Vallig
2012 NH Ali B.
Poe Richard Groenendijk
Cam René van Meurs René van Meurs
LCF Omar Ahaddaf Omar Ahaddaf
AKF Peter van Rooijen Eva Crutzen
GSCF Cortijn Tonkes Cortijn Tonkes Julie Cafmeyer
ASCF Tim Hartog Tim Hartog
CS Gerthein Boersma Gerthein Boersma
CCA
GZCF Alex Ploeg Trio Trio
LWCF Bart Melief
PCF Jelle Denturck
UCF Tim & Thijs Tim Hartog
Aanmoedigingspijs: Margot en Niels
UKF Marinke Flapper Tim & Thijs Matroesjka
2011 NH Van der Laan & Woe
Poe Lebbis
Cam Ongericht Enthousiasme Lankmoed Kevin Bellemans
LCF Gijs Van Rhijn Lennaert Maes
AKF Louise Korthals Hermitage
GSCF Hiske Schipper Hiske Schipper Yvonne Amerika
ASCF Alex Ploeg Alex Ploeg
CS Jeron Dewulf Felix Heezemans
CCA Felix Heezemans Felix Heezemans
GZCF Lonneke Dort Lonneke Dort
PCF Ygor
UCF Lonneke Dort Ludolf du Pon
Aanmoedigingspijs: Stan Russel
UKF Arjan Verschuur Laura Johannes Julie Cafmeyer
2010 NH Paulien Cornelissen
Poe Claudia de Breij
Cam Jasper van Kuijk Jasper van Kuijk Dian Liesker
LCF Jeroen Leenders Emilio Guzman
AKF Jan van Maanen Jan van Maanen
GSCF Dara Faizi Dara Faizi Bart Melief
ASCF Tim Fransen Tim Fransen
CS Fabian Franciscus Raymon Hofkens
CCA Wouter Monden William Boeva
GZCF Edo Berger Edo Berger
PCF Mag het iets meer zijn
UCF Fee van der Poel Joris Velleman
Aanmoedigingspijs: Lotte Vemeulen
UKF Meike Veenhoven Linnet van der Wal
BAP Paul van Vliet
2009 NH Alex Klaasen
Poe Wim Helsen
Cam Martijn Crins Martijn Crins Marieke Visser
LCF Maarten Ebbers Maarten Ebbers
AKF Yora Rienstra Yora Rienstra
GSCF Diederik Smit Diederik Smit Diederik Smit
ASCF Poolvogel Poolvogel
CCA Marlon Kicken Marlon Kicken
GZCF Lotte Vermeulen Lotte Vermeulen
PCF
UCF Ronny Hofenboom Jeroens clan
UKF
2008 NH Ronald Goedemondt
Poe Maarten van Roozendaal
Cam Jorrit Rogaar Max van den Burg Art-Jan de Vries
LCF Ter bescherming van de jeugd Iwein Segers
AKF Roemer van der Steeg Roemer van der Steeg
GSCF Kurk Herman Olten Rayen Panday
ASCF Diede H. de Jong Diede H. de Jong
CCA Fuad Hassen Fuad Hassen
GZCF Renie Bahlman Ronny Hofenboom
PCF Les Canards
UCF Ter Bescherming van de Jeugd Ter Bescherming van de Jeugd
UKF
2007 NH Javier Guzman
Poe Kees Torn
Cam Vincent Geers Vincent Geers
LCF Roy Aernouts Roy Aernouts
AKF Thijs Maas Thijs Maas
GSCF Ronald Smink Ronald Smink Edo Blaauw
ASCF Merijn Scholten
CCA Michael Van Peel Michael Van Peel
GZCF Dara Faizi Gijs Nillessen
PCF
UCF
UKF
2006 NH Sara Kroos
Poe Theo Maassen
Cam Daniel Arends Daniel Arends Ellen Dikker
LCF Samba Schutte Samba Schutte
AKF Jeroen Bouwhuis Jeroen Bouwhuis
GSCF Johan Goossens Johan Goossens Johan Goossens
ASCF
CCA Bart Cannaerts Steven Stol
GZCF Caroline Sanders René van Meurs
PCF
UCF Olaf en Jasper Olaf en Jasper
UKF Bjorn van Rozen
BAP Adèle Bloemendaal
2005 NH Eric van Sauers
Poe Kommil Foo
Cam Begijn Le Bleu Begijn Le Bleu Jandino Asporaat
LCF Katinka Polderman Katinka Polderman
AKF Geen Familie Pieter Derks
GSCF Anne Jan Toonstra Anne Jan Toonstra Martijn Koning
ASCF Robbert Jan Proos
CCA Patrick Meijer Philip Walkate
GZCF Ewout en Etiënne Ewout & Etienne
PCF Hans Wellens
2004 NH Wim Helsen
Poe NUHR
Cam Anuar Ted Griffioen Nathalie Baartman
LCF Micha Wertheim Micha Wertheim
AKF Dames voor na vieren Dames voor na vieren
GSCF Ozzy & Tom Ewout en Etienne
ASCF Pieter Derks
CCA Chris van der Ende Chris van der Ende
GZCF Sam & Gover Arie Vuijk
PCF Lennaert Maes
2003 NH André Manuel
Poe Marc-Marie Huijbregts
Cam Ronald Goedemondt Ronald Goedemondt Jochen Otten
LCF Alex Agnew Alex Agnew
AKF Eva Schuurman Arnoud Kaldeway
GSCF Neveneffecten Lot de Wit Lot de Wit
ASCF
CCA Lambert-Jan Koops Emile Gronert
PCF Burt Lamaker
2002 Cam Ruben & Nathan Ruben & Nathan Tina de Bruin
LCF Javier Guzman Javier Guzman
AKF Gino Sancti Gino Sancti
GSCF Thijs van Domburg Thijs van Domburg Sylvia Robbemont
ASCF
PCF John van der Sanden
BAP Ramses Shaffy
2001 Cam Anne Jan en Sofie Laurens Joensen
LCF Rul Rul
AKF Jelle de Bruijn Jelle de Bruijn
GSCF Delfts Blok Renee van Bavel Renee van Bavel
ASCF Kleine Krokodil
PCF Arie Vuijk
2000 Cam Alex Klaasen en Martine Sandifort Guido Weijers Filip Haeyaert
LCF Reijn en Goed Sara Kroos
AKF Droog Brood Droog Brood
GSCF Alkemade & Bloemen Alkemade en Bloemen Matanja Pinto
ASCF Bouke Bruinsma
PCF Arjen Gerritsen
1999 Cam Marc-Marie Huijbregts Marc-Marie Huijbregts Marc-Marie Huijbregts
LCF Eeef & Coo
AKF Klaas van der Eerden Klaas van der Eerden
GSCF Maarten Lemmers Maarten Lemmers Margriet Bolding
ASCF KAAL
1998 Cam Patrick Stoof Jacqueline Kerkhof Jacqueline Kerkhof
LCF Najib Amhali Najib Amhali
AKF Rooyakkers, Kamps en Kamps
GSCF Maarten Blaauw Michiel Peereboom Michiel Peereboom
1997 Cam Eric van Sauers Eric van Sauers Martijn Oosterhuis
LCF Hetty Feteris Hetty Feteris
AKF
GSCF Jochem Myjer Jochem Myjer Ernst van der Pasch
BAP Drs. P
1996 Cam Plien en Bianca Plien en Bianca
LCF Sanne Wallis de Vries Sanne Wallis de Vries
AKF Eric Koller
GSCF Kijk uit, achter je! Kijk uit, achter je! Jürgen Theuns
1995 Cam Mumtaz Jafri Mumtaz Jafri Mumtaz Jafri
LCF Marc Scheepmaker de Bloeiende maagden
AKF De Vliegende Panters
GSCF Eric Koller Volle Venten Floriaan Ganzevoort
1994 Cam Niet Schieten Niet Schieten
LCF Kees Torn Kees Torn
AKF Maarten van Roozendaal
GSCF Schudden Schudden Miriam Wijnen
1993 Cam Ernesto & Marcellino Ernesto & Marcellino Els Austmann
LCF Hester Hofman Pieter de Rijk
AKF Thomas Acda
GSCF Marco Hupkes Marco Hupkes Marco Hupkes
1992 Cam Kommil Foo Arno en Tanneke Arno van der Heyden
LCF de Gemeentereiniging Kamelot
AKF Ajuinen en Look
GSCF Crème Fraîche Crème Fraîche John Schleipen
1991 Cam Teeuwen & Smeenk Teeuwen & Smeenk Mylou Frencken
LCF Mark van de Veerdonk Mark van de Veerdonk
AKF Basterd
GSCF Ajuinen en Look Ajuinen en Look Kees Torn
1990 Cam Theo Maassen
LCF André Manuel Marcel Boon
AKF Reinder van der Naalt
GSCF Theo Maassen Theo Maassen Mark Boode
1989 Cam Jaap Mulder Jaap Mulder André Manuel
LCF Lebbis en Jansen Lebbis en Jansen
AKF Kiki Heessels
GSCF Truswalski Pekelharing & Van Oosten Mark Pekelharing
1988 Cam Ien van Duinhoven Ien van Duinhoven Marianne van Wijk
LCF Zwiep en Brons Vincent Bijlo
AKF Job Schuring
GSCF Arthur Umbgrove Lars Hogendoorn
1987 Cam Gottmer & Leemhuis Gottmer & Leemhuis Mark van de Veerdonk
LCF Verreck & Pleysier Truus gaat uit wandelen
GSCF Robert Brouwer De Zwarte Strik
1986 Cam Zindroom Ton Wester Ton Wester
LCF Mon cherie en de herenflikken Mon cherie en de herenflikken
1985 Cam Erna Sassen Erna Sassen Pieter Tiddens
LCF Zak & As Zak & As
1984 Cam Klunder & Co Klunder & Co Thijs Rovers
LCF
1983 Cam Brigitte Kaandorp Brigitte Kaandorp Paul de Leeuw
LCF 1983 1983
1982 Cam Zondagskinderen Kaliber
LCF Bubel & Dwars
1981 Cam Frisse Jongens Frisse Jongens Bert Visscher
LCF Kick en ick
1980 Cam Pierrot Productions Container B Ko van Bosch
1979 Cam Dabaret Salu Herman Finkers Herman Finkers
LCF Latent Talent
1978 Cam Joke van Leeuwen Joke van Leeuwen Joke van Leeuwen
LCF
1977 Cam Lage Landen Cabaret en Drie Keer Bellen Lage Landen Cabaret en Drie Keer Bellen Arnoud Witteveen
1976 Cam Kwartoverelf Kwartoverelf Benno Hagenbeek
1975 Cam Hoeraak Geen Gezicht Jan Bommerson
1974 Cam Vangrail Vangrail Kees Bos
1973 Cam Stof-O-Klets Stof-O-Klets Frans van Vuuren
1972 Cam Tum Tum Tum Tum
1971 Cam Szmulewicz Szmulewicz
1970 Cam Zoete Broodjes Conny van Aalst
1969 Cam R.V.S.V.
1968 Cam Don Quishocking
1967 Cam Ivo de Wijs
1966 Cam Marnix Kappers Marnix Kappers

 
 

Afkortingen:
AKF = Amsterdams Kleinkunst Festival
ASCF = Amsterdams Studenten Cabaret Festival
BAP = Blijvend applaus prijs
CCA = Culture Comedy Award
CCC = Coemdyhuis Comedy Competitie
CS = Comedy Slam
Cab = Cabarette-ketet
Cam = Cameretten
GSCF = Groninger Studenten Cabaret Festival
GZCF = Griffioen / Zuidplein Cabaret Festival
HCF = Haags Comedy Festival
HCF = Haags Comedy Festival
LCF = Leids Cabaret Festival
LWCF = Leeuwarder Cabaret Festival
NH = Neerlands Hoop
PCF = Parkstad Cabaret Festival
Poe = Poelifinario
SASG = Stijgend Applaus Stipendium (groep)
SASS = Stijgend Applaus Stipendium (solist)
SASS = Stijgend Applaus Stipendium (solist)
SCF = Schager Cabaret Festival
UCF = Utrechts Cabaret Festival
UKF = Utrechts Kleinkunst Festival